Burası torpilli mi?

Tezcan SOLMAZ/DÜZCESONHABER

Burası torpilli mi?
6.05.2019 - 19:19

Düzce’nin tam ortasında bulunan ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün başdanışmanları arasında yer alan Ufuk Yılmaz’a ait kafede yapılan tadilatlar, kafenin her geçen gün büyümesine neden olurken, Düzcelilerin tepkisine yol açmaya başladı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü göreve başlar başlamaz İnönü Parkı ve Avni Akyol Parkı’nda ki yapıları gece kondu kanununa uygun olmadığı gerekçesi ile yıktırırken, danışman kadrosuna bulunan Ufuk Yılmaz’a ait kafeterya here geçen gün genişlemeye devam ediyor.

Daha önce ki yıllarda kaldırıma uzak olan kafeteryanın girişi yapılan tadilatlarla kaldırıma kadar dayanırken, üst katlara yapılan yapılar ile kat sayısı da gün geçtikçe yükseliyor. Ayrıca yapılan balkon çıkmaları da kaldırıma kadar uzanıyor.

İnönü Parkı ile Avni Akyol Parkı’nda yıkıma gidilirken, danışman Ufuk Yılmaz’ın yaptığı tadilatlar ise halkın gözünden kaçmıyor. Başkan Özlü’nün bu duruma el koyması ve özellikle Düzcelilere örnek olması gereken danışmanı Ufuk Yılmaz’ı uyarması bekleniyor.