Belediye mağdur bırakmıyor

DüzceSonHaber

Belediye mağdur bırakmıyor
18.04.2020 - 17:55

Ağa Mahallesi’nde 3 çocuk annesi Bahar Ak’ın su ve elektiriklerinin kesildiği yönünde yaptığımız haberin ardından harekete geçen Düzce Belediyesi aileyi mağdur etmeyerek sularını açtı. Aynı zamanda Düzce Belediyesi’nden önemli bir bilgi verildi.

Ağa Mahallesi’nde oturan 3 çocuk annesi Bahar Ak, elektirik ve sularının kesildiği şikayeti ile gazetemize ulaştı. Haber yapmamızın ardından Düzce Belediyesi anında harekete geçerek konuyu araştırdı ve ailenin suyunu açarak mağduriyeti ortadan kaldırdı.

Ancak Düzce Belediyesi’nin yaptığı araştırmada Ak ailesinin Düzce Belediyesi’ne 8 bin 500 lira su borcu olduğu ve sularının 11 Mart tarihinde kesildiği ortaya çıktı.

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada da 15 Mart itibarıyla su kesimlerinin durduğu, koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Düzce’de hiçbir vatandaşın suyunun kesilmediği 15 Mart öncesi suyu kesin olanların ise müracaat etmeleri durumunda sularının virüs salgını sürecinde açılacağı bildirildi.  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.