Askıda biletle tiyatro salonları dolacak

DüzceSonHaber

Askıda biletle tiyatro salonları dolacak
15.12.2021 - 09:47
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce’nin duayen tiyatro sanatçısı ve yönetmenlerinden Selçuk Develi, oyunların daha fazla izlenmesi ve salonların dolması için askıda bilet kampanyası başlattı. Bu sayede üniversite öğrencileri tiyatro oyunlarını ücretsiz izleyebilecekler.

Düzce’de tiyatro sanatının geniş kitlelere ulaşması için Düzceli duayen tiyatro sanatçısı Selçuk Develi tarafından askıda bilet kampanyası başlatıldı. Oyunları izlemeye vakti olmayan ancak tiyatro sanatına destek vermek isteyen iş insanları başta olmak üzere tüm vatandaşlar bir bilet alarak askıda bilet kampanyasına destek olabiliyor. Bu sayede özellikle üniversite öğrencileri ücretsiz tiyatro oyunu izleyebileceği gibi tiyatro sanatına da destek verilmiş olacak.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Selçuk Develi “Bugün daha önce görüştüğüm tiyatroya davet edip destek istediğim bir dostum, ben o gün burada yokum gelemiyorum ama sen yurtta kalan 15 öğrenciyi davet et benim misafirim olsunlar dedi. Bu bize ufuk açtı. Askıda bilet uygulamasını düşündük. Şu an askıya 65 bilet koyuldu. Üniversite yurdundan liste istedik. Buna sizlerde katılabilirsiniz 1 bilet 50 TL gelemiyorsanız bile gelmek isteyen birine vesile olabilirsiniz. Buradan yada afişlerdeki telefon dan yazmanız yeterli biz size ulaşırız. Teşekkürler” dedi. 


Editör: A. Gölge