Dünya Düzce günleri muhteşem konserle başladı

DüzceSonHaber

Dünya Düzce günleri muhteşem konserle başladı
2.08.2022 - 09:47
Güncelleme 2.08.2022 - 10:57
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Belediyesi tarafından organize edilen ve 8 gün sürecek olan Dünya Düzce Günleri, Fatma Turgut’un muhteşem konseriyle başladı. Yaklaşık 30 bin kişinin izlediği konserde 7’den 77’e kadar tüm Düzceliler doyasıya eğlendi.

Düzce Belediyesi geleneksel hale getirmek istediği Dünya Düzce Günleri’nin ilk günü Fatma Turgut’un muhteşem konseriyle başladı. Anıtpark meydanında düzenlenen konsere yaklaşık 30 bin kişi katıldı. Sanatçı Fatma Turgut söylediği birbirinden güzel parçalarla alanda bulunanlar coştururken her konserinde olduğu gibi küs olan sevgilileri telefonla arayarak barıştırdı. Diğer yandan sahneye çıkan kadın bir Düzcespor taraftarı Fatma Turgut’a forma hediye etti. 7’den 77’e kadar her yaştan Düzcelinin eğlendiği konser, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün sanatçı Fatma Turgut’a çiçek ve plaket takdimi ile son buldu.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, gençlerin her istediğini yerine getireceklerini dile getirerek “Bu etkinlikleri gençler için yapıyoruz.  Pandemi sürecide insanlar evlerinde hapis kaldılar. Düzce’nin buna ihtiyacı vardı, insanlar bunaldılar. 8 gün Düzce’de Dünya Düzce Günleri düzenliyoruz. Bütün Dünya’daki Düzcelileri, Düzce’ye entegre etmek istiyoruz. Sadece Düzce’de değil, Düzce dışında yaşayan herkesi Düzce’ye odaklamak istiyoruz. İnsanların eğlenmeye, dinlenmeye ihtiyacı var. Güzel bir programımız var. Program gençlere özel oluyor. Her yıl 8’inci ayın 1’inde başlayacak ve 8 gün sürecek etkinlikler yapacağız. Güzel bir şey yaptığımıza inanıyoruz. Gerçekten kalabalık ve gençler çok mutlu. Gençler isteyecek biz yapacağız” dedi.

 

 

 


Editör: D. Son Haber