Cengiz Tuncer Rektör danışmanı oldu

DüzceSonHaber

 Cengiz Tuncer Rektör danışmanı oldu
20.09.2022 - 14:59
Güncelleme 20.09.2022 - 16:18
Haber Merkezi
4

Cengiz Tuncer Rektör danışmanı oldu

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, belediye başkan yardımcılığı görevinden ayrılarak Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nedim Sözbir'in tıp fakültesi ve hastaneden sorumlu rektör danışmanlığı görevine getirildi.

Uzun yıllardır Düzce Üniversitesi Hastanesi'nde ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde cerrah olarak hizmet veren daha sonra Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevi verilen Doç.Dr. Cengiz Tuncer, sağlık sektörüne geri döndü. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Düzce Üniversitesi Hastanesi'nden sorumlu rektör danışmanı olarak atanan Tuncer, görevine başladı. 

İlk hedefi çocuk acil olmalı

Diğer yandan eleştirilere neden olan Düzce Üniversitesi Hastanesi Çocuk Acil servisinin bir an önce açılması gerekirken, Tuncer'in bu konuda proje hazırladığı öğrenildi. 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Gerçek Düzceli
  Gerçek Düzceli
  22.09.2022 

  Bırakın bu haksız eleştirileri.Mevcut yönetimin neler yapamayacağını gördük.Düzenleri bozulacak diye panik başlamış,alıyoruz haberlerini.Cengiz hoca Düzce'ye değer katan bir doktor

 • Tayfun
  Tayfun
  21.09.2022 23:58

  Yaparsa Cengiz Başkan yapar.Hep destek tam destek başkanımıza

 • Düzceli
  Düzceli
  20.09.2022 18:56

  Siyaset bu demekki.Cengiz Ak partiye Özlüye sırtını dayadı ve sonuçları yorumsuz hep birlikte görüyoruz.Hastanede canla başla görevini yapan nice dr varken neden cengiz,anlaşılıyorki sizden bizden ayrımı var ve yapılıyor.

 • Galip Kapısız
  Galip Kapısız
  20.09.2022 18:24

  Cengiz hocam düzce için büyük bir şanş.Çalışkan dürüst yolu açık olsun