Başarılı müdür istifa etti

DüzceSonHaber

Başarılı müdür istifa etti
17.03.2023 - 21:49
Haber Merkezi

 

Düzce’de 5 yıldır görev yapan ve sağlık yatırımları konusunda Düzce’de ciddi adımlar atılmasını sağlayarak, sağlık alanına yeni boyut kazandıran Yasin Yılmaz, İl Sağlık Müdürlüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Düzce’ye geldiği günden bugüne kadar sağlık alanında çözüme kavuşmayan bir çok konunun çözülmesini sağlayan ve sağlık yatırımlarını Düzce’ye kazandıran başarılı İl Müdürü olarak anılan Yasin Yılmaz, görevinden istifa etti.

Yılmaz, açıklamasında “2018 tarihinden bugüne kadar mensubu olmaktan şeref duyduğum sağlık camiamızın çatısı altındaki görevimden, 16 Mart tarihi itibarıyla müsaade istemiş bulunuyorum. Göreve başladığım günden, bugüne kadar uhdemde bulunan görevleri, üzerimdeki sorumluluğu her an hissederek yerine getirmeye gayret ettim. Bu dönem gerek küresel anlamda, gerekse ülke sathında çok büyük badireler atlattığımız bir dönem oldu. Sağlık Bakanlığımız ve sağlık camiamız büyük imtihanları başarıyla verdi. Her kademeden birlikte görev yaptığım tüm mesai arkadaşlarımda büyük emek ve özveri gösterdiler. Bu süre boyunca milletimize hizmet vazifesini birlikte omuzladığımız tüm mesai arkadaşlarıma, devlet büyüklerimize, sivil toplum kuruluşlarına, basınımızın değerli mensuplarına ve Düzceli hemşerilerime destekleri dolayısı ile en kalbi duygularıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Milletimiz var, devletimiz payidar olsun” dedi.


Editör: D. Son Haber