Akçakoca’nın denizi temiz herkes rahat olsun

DüzceSonHaber

Akçakoca’nın denizi temiz herkes rahat olsun
16.08.2023 - 10:37
Haber Merkezi
1

 

Başkan Yanmaz’ın açıklaması sonrası Turizm işletmecileri alkışlarla başkan Yanmaz’ı desteklerken, basında çıkan bu tür haberlerin   Akçakoca turizmine ve Akçakoca ekonomisine zarar verdiği ifade edildi.

YANMAZ’A KIZDI, AKÇAKOCA ESNAFINI CEZALANDIRDI

Akçakoca turizminin hızlandığı ve Akçakoca esnafının para kazanacağı kısıtlı zamanda; turizmi baltalamak ve Akçakoca esnafına zarar vermek amaçlı yapılan haberlere Akçakoca Belediyesi ve turizm işletmeleri tek yürek oldu.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, gerçeği yansıtmayan ve Akçakoca ekonomisine zarar veren haberlere karşı  açıklamalarda bulundu.

DENİZİN TEMİZLİĞİ RAPORLARLA BELGELENDİ

Sırf Akçakoca esnafını kötülemek, turizmini baltalamak isteyenlere karşı Başkan Yanmaz, “Çıkmış ne olduğu belli olmayanlar hiçbir belge ve rapora dayanmadan sadece Akçakoca’yı kişisel hesaplar yüzünden karalamakta ve bu durum esnafımızı ekonomik olarak darboğaza sokmaktadır. Akçakoca turizm atağına geçmişken bu tür haberler hem Akçakoca’yı hem esnaflarımızı zedelemektedir.” dedi.

Yanmaz:’’ Birileri çıkmış ‘deniz kirli’ diyerek astı astarı olmayan, belgeye dayanmayan haberler yapıp Akçakoca’yı karalayanlar şunu iyi bilsinler. Deniz suyundan  toplum sağlığı ekiplerince periyodik olarak numune alınarak Halk Sağlığı Laboratuvarlarında incelenerek açıklanmakta olup bugüne kadar kırmızı kategorisinde hiç yer almamıştır. Tüm vatandaşlarımız www. yuzme.saglık.org.tr adresinden temiz olup olmadığı görebilir ve öğrenebilir. Zaten pis olsa biz kurum olarak bunu açıklamak zorundayız. Bu tür haber yapanlar Akçakoca düşmanıdır” ifadesini kullandı.

‘’BUNLAR AKÇAKOCA DÜŞMANI’’

Yanmaz’ın açıklaması sonrası turizm işletmecileri Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı ayakta alkışlarken, kalabalık grup bu tür haber yapanları ‘Akçakoca düşmanı’ olmakla suçladılar.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • sayin baskan
    sayin baskan
    18.08.2023 03:09

    hastanede calisan biri olarak size sunu soyleyebilirm ki, akcakoca da denize girip de 2 gun sonra kusma ishal yakinmasi olmayan cocuk yok, kagit kurek islerini bilmem ama, son bes alti gun haric(yasak geldi herhalde), hastaneye yatan cocuk hastalara bakmaniz yeterli