Müjde Milletvekili Öztürk’ten geldi! Sağlık alanında 208 personel alınacak

Düzce Son Haber

Müjde Milletvekili Öztürk’ten geldi! Sağlık alanında 208 personel alınacak
23.02.2024 - 17:40
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce’ye 67’si işçi 141’i KPSS aracılığı ile atanması yapılacak 208 personel kadrosu açıldığını söyledi.

Düzce’de sağlık alanında personel eksikliğinin giderilmesi için çeşitli alanlarda sağlık personeli alınacak. AK Parti Düzce Milletvekili 208 sağlık personeli için kadro açıldığını söyledi.

İŞKUR aracılığı ile 67 işçi alınacak

Milletvekili Öztürk, İş-Kur aracılığı ile Düzce İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek olan 32’si güvenlik, 29’u temizlik, 4’ü klinik destek elemanı, 1’i ısıtma ve sıhhi tesisat teknikeri olmak üzere 67 personel alınacağı müjdesini verdi. Bu alanlarda çalışmak isteyenler 23-27 Şubat tarihleri arasında İş-Kur üzerinden başvuru yapabilecekler.

2024 KPSS atamasıyla 126 kadro açıldı

Yine devlet memuru olmak isteyenlere de müjde veren Öztürk, diyetisyen, hemşire gibi personellerin yer aldığı 126 kişilik kadro açıldı. Bu alanda çalışmak isteyenler KPSS ile tercih yapabilecekler.

15 hekim kadrosu müjdesi

Sağlık alanında hekim eksikliğinin giderilmesi için KPSS ataması ile 15 hekim için kadro açıldı. 15 hekim Düzce merkez ve ilçelerinde görev yapabilecekler.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.