Düzce Diş Sağlığı merkezine bir ödül daha

DüzceSonHaber

Düzce Diş Sağlığı merkezine bir ödül daha
25.11.2023 - 14:26
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayarak Türkiye’deki revalide olan ilk Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmayı başardı.

2023 Yılı HIMSS Eurasia Sağlık Bilişimi ve Teknolojileri Konferansı ve Fuarı Sağlık Bakan Yardımcıları Huzeyfe Yılmaz ve Dr. Şuayip Birinci'nin katılımlarıyla 22-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.

Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi uyguladığı dijital hastane konseptiyle HİMSS O-EMRAM Seviye 7 kriterlerini karşılayarak Türkiye’deki revalide olan ilk Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olmayı başardı. Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dt. Hüseyin Şefik tarafından yapılan sunumun ardından ödüllerini Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Huzeyfe Yılmaz'dan alındı.

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz "Bu süreçte desteklerini esirgemeyen Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca, Bakan Yardımcılarımız Dr. Şuayip Birinci ve Huzeyfe Yılmaz başta olmak üzere Bakanlığımız yetkililerine teşekkür ediyorum. Gecesini gündüzüne katarak özveriyle çalışan tüm Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi çalışanlarımızı kutluyorum" dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • YAZIK
  YAZIK
  3.12.2023 02:32

  HÜSEYİN ŞEFİK GİBİ BAŞARISIZ BİR BAŞHEKİM BİLE ÖDÜL ALDIYSA BU ÖDÜLÜ VERENLERİN VAY HALİNE. DEVLETİMİZİN SAĞLIK BÜTÇESİNİN DÜZCEDE ÇÖPE ATILDIĞINI HER YAPILAN BİNADAN VE PROJEDEN ANLAYABİLRSİNİZ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇOK YETERSİZ VE REZİL BİR SEVİYEDE DÜZCEDE MALESEF. EVET REKLAM VERİYORLAR ÇOK AMA İŞİN ÖZÜNDE ÇOK BAŞARISIZLAR BUNLARDAN EN ÖNEMLİSİDD HÜSEYİN ŞEFİKTİR. GERÇEKTEN DÜZCEDEKİ EN BAŞARISIZ BAŞHEKİM.

 • Yazık
  Yazık
  3.12.2023 02:29

  HÜSEYİN ŞEFİK GİBİ İDARECİLİK ÖZELLİĞİ ZAYIF AMA PR YAPARAK ÖDÜLLER ALAN, KUSURLARINI BU TİP BASİT ÖDÜLLERLE KAPATMAYA ÇALIŞAN BİR İDARECİNİN HABER YAPILMASI BİLE KÖTÜ. EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞULMASI LAZIM BAŞHEKİM OLARAK GERÇEKTEN ÇOK ZAYIF HASTANE SÜRÜNÜYOR. SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ÇOK BAŞARISIZ.