Tanju Özcan bombalamaya devam ediyor

DüzceSonHaber

Tanju Özcan bombalamaya devam ediyor
25.06.2023 - 10:32
Güncelleme 25.06.2023 - 10:33
Haber Merkezi
1

 

CHP’den ihracı istenen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Bırakın’ diye seslenirken, ‘Oram, buram oynamadı’ diyede ekledi.

Açıklamalarıyla CHP’de istenmeyen adam ilan edilen komşu ilin belediye başkanı Tanju Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu bombalamaya devam ediyor. Sosyal medya paylaşımları yakından takip edilen Özcan, bu kez açıklamasıyla Kılıçdaroğlu’na ‘Bırak’ dedi. Özcan, ayrıca partiden 1 yıllık uzaklaştırılması döneminde de başka yerlere gitmediğini ‘Oram, buram oynamadı’ diyerek adlandırırken “

Beni 1 yıl attınız. Oram buram oynamadı. Sağa sola gitmedim. Ceza verildi, haksızdı.Sabırla bekledim. CHP’den atılmış iken sizin için çalıştım..döneceğim dedim döndüm. Siz “ Ben Kemal geliyorum dediniz” hiç gelemediniz. Sonuçta beni gene tedbirli ihraç istemi ile disipline verdiniz.Şimdi soruyorum sorun kazanan ben miyim? Sorun kaybeden siz misiniz? Kemal Kılıçdaroğlu lütfen bırakın!” dedi.

 

Beni 1 yıl attınız..oram buram oynamadı..sağa sola gitmedim..ceza verildi, haksızdı.Sabırla bekledim..chp den atılmış iken sizin için çalıştım..döneceğim dedim döndüm..siz “ ben kemal geliyorum dediniz” hiç gelemediniz.Sonuçta beni gene TEDBİRLİ ihraç istemi ile disipline…

— Tanju ÖZCAN (@tanjuozcanchp) June 24, 2023 ">

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    25.06.2023 10:39

    Kılıçtaroğlu hiç güven vermiyor.Sn Tanju bşk siz doğru olanı dile getiriyorsunuz tebrik ederim.