Gümüşova’da pusula Özgür Ören’i gösteriyor

Düzce Son Haber

Gümüşova’da pusula Özgür Ören’i gösteriyor
16.01.2024 - 11:13
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi belediye başkan adayları arasında rekabet devam ediyor. Gümüşova ilçesinde de AK Parti’den belediye başkan aday adayı olan eski İlçe Başkanı Özgür Ören ismi ön plana çıkmaya başladı.

Türkiye 31 Mart 204 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere odaklanmış durumda. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan içlerinde Düzce ve İstanbul’un olduğu bazı illerin belediye başkan adaylarını açıklarken, diğer adaylarını Perşembe günü açıklayacak. İlçe belediye başkan adayları ise teşkilatların belirleyeceği isimlerden oluşacak.

Özellikle ilçelerde belediye başkan aday adayı olan isimlerin kendi arasındaki rekabet tüm hızıyla devam ederken, en iyi hizmeti yapacak olan aday adayı vaatlerini sıralamaya başladı.

Gümüşova ilçesinde de 6 belediye başkan aday adayı hizmete talip oldu. Gümüşova’ya hizmet etme anlamında göreve talip olan belediye başkan adaylarının içinde de 7 yıl boyunca AK Parti Gümüşova ilçe başkanı olarak görev yapan Özgür Ören ismi ön plana çıkıyor.

Teşkilat başkanlığı yaptığı dönemde köy, köy, mahalle, mahalle gezen hem gönül kazanan hemde yatırımların Gümüşova ilçesine zamanında ve sağlıklı gelmesini sağlayan Ören, bu deneyimini Belediye başkanlığı ile ilçeye yansıtmak istiyor.

Diğer yandan Özgür Ören’in en yakın takipçileri arasında aday adayları Ahmet Azap ve Erkan Daymaz olarak gösteriliyor. Ancak bilindiği gibi Ahmet Azap seçim kaybeden belediye başkanı olarak anılırken, belediye personeli olan Erkan Daymaz teşkilatçılık ve hizmetlerin takip edilmesi konusunda eksik kalıyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Zafer
    Zafer
    20.02.2024 11:04

    Hedefi 12 den vuracak ve tüm dertlerin dermanı olacak Zafer Partisi gerçeği var artık...Düzce ve Gümüşova'da insanlar huzur bulacak, Bolu'da Sakarya'da rahatlık ve huzur varken neden Düzce'de olmasın?