MHP 2023 seçimlerini bekliyor

DüzceSonHaber

MHP 2023 seçimlerini bekliyor
22.09.2022 - 08:44
Haber Merkezi
1

MHP 2023 seçimlerini bekliyor
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 seçimlerine hazır olduklarını belirterek, "İnanıyorum ki, 2023 seçimleri Cumhur İttifakının zaferiyle, MHP’nin rekor oy artışıyla sonuçlanacaktır" dedi.

"2023 seçimleri Cumhur İttifakının zaferiyle, MHP’nin rekor oy artışıyla sonuçlanacaktır"

2023 seçimlere hazır olduklarını belirten MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Türkiye’nin istikbali, istiklali ve bekası için süreci canla başla yürüteceğiz. Vatandaşlarımıza gerçekleri haykıracağız. Türkiye’nin düşmanlarının nasıl uyumadığını göstereceğiz. İnanıyorum ki, 2023 seçimleri Cumhur İttifakının zaferiyle, MHP’nin rekor oy artışıyla sonuçlanacaktır. Biz bu yola baş koyduk. Yaptığımız çalışmalarda emeği geçen milletvekilimiz Ümit Yılmaz’a, il ve ilçe yönetimine, teşkilat mensuplarımıza, ülkücü kardeşlerime teşekkürü bir borç bilirim. Gayret bizden zafer Allah’tandır” ifadelerini kullandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Müfettiş
    Müfettiş
    25.09.2022 21:34

    Daha düne kadar Ümit Yılmaz’ın yerine oynayanlar vardı. Şimdi başka koltuğa gözdikti. Demek ki oda sizden bir şey çıkmayacağını anladı.