Mustafa Kemal Atatürk’ün ismine zarar verdiniz

DüzceSonHaber

Mustafa Kemal Atatürk’ün ismine zarar verdiniz
1.10.2022 - 22:29
Haber Merkezi
1

 

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla ittifak ortağı parti CHP’ye gönderme yaptı. CHP’yi Atatürk’ün isminin arkasına sığınmakla suçlayan Er, ‘Tembelsiniz’ dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er yaptığı açıklamada “Mustafa Kemal Atatürk’ün isminin arkasına sığınıp memleketin milli ve manevi  değerlerine hiç uymayan işleri gayet de tembel bir şekilde yapanlar kadar Mustafa Kemal Atatürk’e kimse zarar vermemiştir inanın. Tembelliğinizi ve samimiyetsizliğinizi o büyük adamın adı ile kamufle etmese idiniz; çalışsa idiniz ve ülke değerlerine saygınız olsa idi bu gün bu ülkede çok farklı şeyler konuşuyor olurduk. Vebaliniz büyüktür bilesiniz” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Oya Keskin
    Oya Keskin
    2.10.2022 15:19

    Hadsiz bir açıklama. Çok fazla konuşanların daima içine düştükleri durumdur. Daha düne kadar düzcenin yolunu bilmeyen bugün Düzce siyasetinde ahkam kesiyor. Hadi başka kapıya.