Aslıhan Tüysüz kendisinden emin

DüzceSonHaber

Aslıhan Tüysüz kendisinden emin
18.04.2023 - 13:19
Haber Merkezi

 

İYİ Parti’den Düzce 2. Sıra milletvekili adayı gösterilen Aslıhan Akbal Tüysüz seçimlere yönelik açıklamalarda bulundu.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine sayılı günler kaldı. Düzce’de seçimlere ortak liste ile giden Millet İttifakı Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz açıklamalarda bulundu.

‘‘SAHADA GÖRDÜĞÜMÜZ REAKSİYON ÇOK GÜZEL’’

Düzce’ bir değişim istiyor diyen Tüysüz; ‘‘Çalışmalar gayet güzel ilerliyor. Programımıza sabah itibariyle başlıyoruz. Günde 3-4 çalışmayı bir arada götürmeyi çalışıyoruz. Çalışmalarımızı sahura kadar sürdürüyoruz. Sahada gördüğümüz reaksiyon çok güzel. Gerçekten Düzce’de bir değişim istiyor bunu görüyoruz. Bizde vatandaşlarımıza dokunarak bu değişimin bizim yönümüzde olması için sohbet ediyoruz. Onlarda bizi gördükleri zaman daha rahat hareket ettiklerini görüyoruz. Sıkıntıları daha rahat izah ettiklerini ve kararları daha net verdiklerini görüyoruz. Bu da yaptığımız çalışmaların bizi doğru yöne sevk ettiğini gösteriyor. dedi.

‘‘DÜZCE’DE RÜZGAR MİLLET İTTİFAKI ADINA ESİYOR’’

Tüysüz; ‘‘Sahaya çıktığımda görüyorum iddiamızın hedefine ulaşacağını ben görüyorum. 2018 ve 2019 seçimlerinde de sahadaydım, sahadaki bu hava Düzce’de ve Türkiye’de Millet İttifakı adına çok güzel esiyor. Bu rüzgarı yakalamışken daha da güçlendirebilirsek Düzce’de çok farklı sonuçlar çıkabilir. Düzce’ye en iyi hizmeti vereceklerin kazanmasını diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.