İYİ Parti’den Kabalak bölgesine ziyaret

DüzceSonHaber

İYİ Parti’den Kabalak bölgesine ziyaret
19.04.2023 - 10:44
Haber Merkezi

 

İYİ Parti saflarından Düzce 2. Sıra milletvekili adayı olan Aslıhan Tüysüz ve İYİ Parti teşkilatı Kabalak bölgesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

İYİ Parti’de uzun süredir siyaset yapan Aslıhan Akbal Tüysüz, Düzce 2. Sıra milletvekili adayı olduktan sonra çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında Kabalak bölgesinde Düzköy, Yazlık ve Kabalak köylerini ziyaret eden Tüysüz ve İYİ Parti teşkilatı vatandaşların sorunlarını dinledi.

Tüysüz yaptığı açıklamada “Düzköy ve Kabalak’ta yaptığımız sohbetlerde kendimizi tanıttık, amacımızdan ve yerel ve geneldeki problemlerden bahsettik. Özellikle son durağımız olan Kabalak Köyü’nde gece yarısına kadar süren sohbette il Başkanları da birer konuşma yaparak gündemi değerlendirdi. Soru cevap şeklinde devam eden sohbete köy halkından yoğun bir ilgi vardı. Geceyi tüm katılımcılarla çektirdiğimiz “aile” fotoğrafı ile sonlandırdık. Kötü hava şartlarına rağmen bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara, Düzköy, Yazlık ve Kabalak Köyleri sakinlerine ve de gönül dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.