Birbirlerine tahammülleri yok Düzce’ye nasıl faydaları olacak

DüzceSonHaber

Birbirlerine tahammülleri yok Düzce’ye nasıl faydaları olacak
19.04.2023 - 12:07
Haber Merkezi

 

Millet ittifakını oluşturan partiler içerisinde yer alan DEVA Parti’nin Düzce il başkanı Murat Caymaz, kendisi aday gösterilmeyince ortadan kayboldu. Kendi içlerinde kıskançlık ve çekememezlik yapan ittifakın Düzce’ye nasıl faydası olacağı ise merak konusu oldu.

İçinde CHP, İYİ Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, Saadet Partisi ve Demokrat Parti’nin bulunduğu HDP’nin ise dışardan destek verdiği Millet ittifakı Düzce’de 1. Sıra adayını Talih Özcan olarak gösterdi.

DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ise kendisinin aday gösterileceği hayali ile seçimler öncesi sıkı çalışırken aday açıklanır açıklanmaz her zaman yaptığı yaparak ortadan bir anda kayboldu. Seçim çalışmaları ve tanıtımlarda yer almayan Caymaz, ittifaka küserek oyun dışında kalmaya karar verdi.

Diğer yandan genel siyasette İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 6’lı masayı terk etmesi ve geri dönmesi yerel siyasette ise Düzce’de Murat Caymaz’ın aday gösterilmediği için oyun dışında kalması Millet ittifakına olan güveni azaltmaya devam ediyor.

Vatandaşlar ‘Bunlar kendi aralarında anlaşamazken Düzce’ye nasıl faydaları olacak. Hepsi makam ve mevki peşinde mi? Aday gösterilirsem varım, gösterilmezsem yokum. Bizde sizin arkanızda yokuz” dediler.  

 


Editör: D. Son Haber