KUŞÇUOĞLU'NA ESNAF DESTEĞİ

DüzceSonHaber

KUŞÇUOĞLU'NA ESNAF DESTEĞİ
6.05.2023 - 12:29
Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, merkez esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bulvar esnafının ardından yine Düzce’nin en yoğun caddelerinden olan Bolu Caddesi’ni gezen Kuşçuoğlu birlik ve beraberlik mesajı verdi.

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, seçim çalışmaları kapsamında tüm enerjisini partisinin başarısı için harcamaya devam ediyor. Bu çerçevede seçim çalışmalarına hız veren Kuşçuoğlu, son düzlükte merkezde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ağırlık vermeye başladı.

Atatürk Bulvarı ile Rasim Betir Paşa Bulvarı’nı ziyaret eden Kuşçuoğlu ardından Bolu Caddesi esnafını ve vatandaşları ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Kuşçuoğlu, AK Parti’ye büyük teveccüh gördüklerini belirterek “Ciddi anlamda Cumhurbaşkanımıza ve partimize bir teveccühe şahit oluyoruz. Tabii ki bizi çok mutlu ediyorlar. Sadece Düzce merkezinde değil, tüm ilçelerimizde adaylarımızla birlikte hummalı bir çalışmamız var. Gittiğimiz her yerde Cumhurbaşkanımıza ve partimize olan teveccüh ve güveni görmek bizi çok mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor. Vatandaşın bir talebi olduğunda veya bir eleştirisi olduğunda iletilecek makam olarak yine bizi görüyorlar. Ters giden bir durumda bunu düzeltebilecek merci olarak da vatandaşın bizi görmesi ne kadar güvendiklerini gösteriyor. Son 20 yıldır tutamayacağı sözleri vermeyen, verdiği her sözü tutan ve yaptıklarını eserlerle ortaya koyan, somut adımlarla vatandaşımıza hizmet etmiş olan bir siyasi iktidar olduğumuz için bunun meyvelerini sokakta görebiliyoruz” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.