MHP’den seçimler sonrası ilk açıklama

DüzceSonHaber

MHP’den seçimler sonrası ilk açıklama
17.05.2023 - 15:25
Haber Merkezi

 

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ardından Düzce’de mevcut vekilini Cumhuriyet Halk Partisine kaptıran Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu suskunluğunu bozdu.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Düzce’den vekil çıkartamayan Milliyetçi Hareket Partisi’nden beklenen açıklama geldi. İl Başkanı İlhami Caboğlu yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde, öncelikle milletvekili adaylarımıza, ilçe ve belde başkanlarıma, il yönetimi ve ilçe yönetim kadrolarımıza, Kamu-Sen ve Türkav temsilcilerine, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve yönetimine, Belediye Başkanlarıma, İl genel meclisi üyelerime, belediye meclis üyelerime, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, lise yıllarımda başladığım gönül verdiğim davamın içinde bulunan tüm dava arkadaşlarıma ve dostlarıma genci yaşlısı, büyüğü küçüğü demeden ülkücü hareket için emek vermiş, teşkilatımıza bir damla bile su taşıyan değerli Düzceli hemşerilerimize ve gönüllerde taht kurmuş ülkücü harekete mensup omuz omuza mücadele  verdiğimiz, eşimize, dostumuza akraba ve taallukatlarımıza göstermiş oldukları özveri ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Milletin göstermiş olduğu irade bizi sonuca getirmiştir.  Seçimin kazananı kaybedeni olmaz, hizmet yarışında söz milletindir. 28 Mayıs 2023 tarihinde seçimin 2. Turunda ülkemiz ve milletimiz için Lider ve Güçlü Türkiye bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm teşkilat kademelerimizle beraber sahada olacağız. Allah birlik ve bütünlüğümüzü bozmasın. Bizleri galip ve muvaffak eylesin.”


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.