MHP binasına dev bayrak asıldı

DüzceSonHaber

MHP binasına dev bayrak asıldı
30.05.2023 - 09:14
Güncelleme 30.05.2023 - 09:15
Haber Merkezi

 

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren ve seçimleri kazanması için büyük çaba harcayan MHP Düzce İl Binası’na 3 hilalli dev bayrak asıldı. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ise çalışmalar süresince destek veren herkese teşekkür etti.

MHP, Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimleri kazanmasında önemli rol oynarken, Düzce teşkilatları da Cumhur İttifakı bileşenleri ile Erdoğan’a destek turlarında büyük çaba harcadı. Seçimlerin sonuçlanmasıyla MHP İl Binasına dev bayrak asılarak zafer tescillendi.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, zafer kazanan komutan edasıyla yaptığı açıklamada “Genel başkanımız bilge lider Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla Cumhur ittifakının paydaşları ile beraber vermiş olduğumuz mücadelede, emeği geçen her bir teşkilat başkanıma, ilçe  yönetim kadrolarımıza, İGM, Belediye Meclisi üyelerimize, sivil toplam kuruluşlarının değerli temsilcilerine ve tüm dava arkadaşlarımıza göstermiş oldukları çaba ve destekten ötürü teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi daim etsin. Var olsun teşkilat var olsun ülkücü hareket” dedi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.