CHP Düzce’de değişim rüzgarı

DüzceSonHaber

CHP Düzce’de değişim rüzgarı
24.06.2023 - 14:37
Güncelleme 24.06.2023 - 14:40
Haber Merkezi

 

Cumhuriyet Halk Partisinde kongre süreci başladı. Düzce İl Başkanlığına aday olan iki isim kamuoyuna tanıtıldı. Adaylar önümüzdeki yerel seçimlerin önemine değinerek, en az 3 b elediye başkanlığı hedefini dile getirdiler.

CHP Düzce İl Binasında düzenlenen basın toplantısında, mevcut merkez ilçe başkanı ve  İl Başkan adayı Özcan Dağıstanlı ile  Merkez İlçe Başkan adayı Sinan Doğan kendilerini tanıttı.

 Mayıs ayında yapılan genel seçimlerde bir milletvekili çıkararak Düzce’de bir ilke imza atan CHP teşkilatının yeni hedefi yerel seçimlerde Belediye kazanmak olarak belirlendi. Her iki başkan adayıda yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak “ En az 3 Belediye” iddiasında bulundular. 

Programa Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Milletvekili Talih Özcan da katıldı. Özcan, genel seçimlerde teşkilatların göstermiş olduğu gayret neticesinde vekil seçildiğini söyledi. "Ben Değil, Biz kazandık" diyerek çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Özcan, yerel seçimlerde eksik yönlerin kapatılarak daha güçlü çalışılması gerektiğini belirtti,  “kimse umudunu yitirmesin Düzce’de Merkez ile birlikte Yığılca, Gölyaka ve  Akçakoca’yı Cumhuriyet Halk Partisine kazandıracağız” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.