İşte CHP zihniyeti! Tehdit, hakaret ne ararsanız

Düzce Son Haber Gazetesi olarak CHP Milletvekili Talih Özcan’ın koordinasyon toplantısına katılmamasını eleştirmemizin ardından kendisini CHP’li olarak tanıyan ve kendini bilmez bir kişi telefonla gazetemizi arayarak hem tehdit etti hem ağza alınmayacak sözlerle haberin neden yapıldığını sorguladı.

İşte CHP zihniyeti! Tehdit, hakaret ne ararsanız
10.07.2023 - 15:21
Kaynak: Haber Merkezi

 

 

Düzce Son Haber Gazetesi olarak yaşanan sel felaketi sonrası CHP Milletvekili Talih Özcan’ın Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın katıldığı koordinasyon toplantısına neden katılmadığını sorguladık. Sel felaketi sırasında sahada olan Özcan’ın, asıl koordinasyon toplantısında da olması gerektiğini ön plana çıkarmaya çalıştığımız haberimizin ardından kendisini CHP’li olarak tanıtan bir holigan gazetemizi arayarak haberi neden yaptığımızı sorgulamakla kalmadı ‘Ayağını denk” al diyerek başladığı konuşmasına küfür ve hareketlerle devam etti.

CHP zihniyetinin açık göstergesi olan ve adının Sami soyadının ise Durmuş olduğunu söyleyen bu kişiyi esefle kınıyor, tehdit ve hakaretlerine boyun eğmeyeceğimizi yasal haklarımız saklı olmak kaydıyla bilmesini istiyoruz.


Editör: D. Son Haber