CHP gerçeği açıkladı! Milletvekili Özcan toplantıya çağrılmamış

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, sel baskınlarının ardından Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı başkanlığında gerçekleştirilen afet koordinasyon toplantısına, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’ın çağırılmamasına tepki gösterdi.

CHP gerçeği açıkladı! Milletvekili Özcan toplantıya çağrılmamış
11.07.2023 - 09:44
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce’nin seçilmiş milletvekilini toplantıya çağırmayarak kaybettikleri vekilliğin acısını çıkarmaya çalıştıklarını belirten Cemşit, ‘’ Hafta sonu yoğun yağış ile beraber yaşanan sel felaketinin ardından Tarım ve Orman Bakanı şehrimize gelmiş. Bir koordinasyon toplantısı yapıyor. Kamu çalışanları orada, AK Parti milletvekilleri orada. Ancak vekilimiz çağırılmıyor. İktidarın ben merkezli zihniyetini bir kez daha görmüş bulunuyoruz. Sel felaketinin ardından vekilimiz Talih Özcan vatandaşlarımız ile bir araya gelirken, toplantıya çağırılmamasını kaybettikleri vekilliğin hasetliği olarak yorumluyoruz.’’ dedi.

CEMŞİT AKLINCA BİZE DE ÇAKMIŞ

Haberi yapan Düzce Son Haber İmtiyaz Sahibi Tezcan Solmaz’a aklınca ayar vermeye çalışan acemi iil başkanı Cemşit, Toplantıya CHP milletvekilinin katılmaması ile alakalı bazı haber sitelerinde çıkan haberlere de tepki gösterdi. ‘’ Bir arkadaş var gece yatıyor rüyasında CHP İl Başkanını görüyor, sabah kalkıyor CHP Milletvekilini düşünüyor. Kendine de gazeteci diyor maalesef. Geçen seneki sel baskınlarından sonra sahada Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile çalışmaları takip ederken; ‘’Semih Cemşit ayakkabıları kirlenecek diye sahada değil.’’ diyerek alenen yalan haber yapan bu şahıs şimdi de koordinasyon toplantısına çağırılmayan Talih Özcan’a; ‘’Niye toplantıya katılmadın?’’ diyerek haber yapıyor. Çok değil azıcık doğru haber yapmayı prensip edinse, vekilimizi arayıp teyit alabilir. Ancak niyeti kötü, ağzı bozuk bir tipin bunları yapması beklenemez. Bu denli CHP saplantısı olan bu arkadaşa acilen doktora gitmesini tavsiye ediyor, yazılan reçetesini de bana getirmesini bekliyorum. Ruh sağlını tekrar kazanması için elimizden ne geliyorsa yerine getirmeye hazırız.’’ şeklinde konuştu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.