Tatilden yeni dönen Cemşit, selle ilgili açıklama yaptı

DüzceSonHaber

Tatilden yeni dönen Cemşit, selle ilgili açıklama yaptı
12.07.2023 - 10:09
Haber Merkezi

 

Bir süredir tatilde olan ve Düzce’de yaşanan sel felaketinin etkilerinin gitmesinin ardından Düzce’ye dönen CHP İl Başkanı Semih Cemşit, açıklamalarda bulunarak eleştiri yaptı.

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, bir süredir sürdürdüğü tatilini sonlandırarak nihayet Düzce’ye döndü. Ancak selin etkilerinin geçmeye başlamasıyla aklı başına gelen ana muhalefet partisinin Düzce il başkanı Cemşit tatil dönüşü ayağının tozuyla yine çamur değmemiş elbiseleri ile eleştirilerde bulundu. Çektiği videoda bastığı yer görünmeyen ve muhtemelen çamura dahi basmayan Cemşit’in bu videosu samimi bulunmadı.

Semih Cemşit, açıklamasında “Değerli Düzceliler hepinize Melen kenarından Modern Sanayi Sitesi’nin yanından selamlar.  Öncelikle Modern Sanayi Sitesi’nde yapılan çalışmaları sizler de biliyorsunuz. Ben ilk önce sizlere Düzce Küçük Sanayi sitesindeki esnafımıza geçmiş olsun dileklerimi ileterek konuşmama başlamak istiyorum. Esnaflarımız çok ciddi zarar gördü, çok ciddi hasar aldı. Bunların sebepleri işte bu gördüğünüz kot farkının Melen seviyesine inmesi. Bu su baskınının sorumlusu kimlerse ortaya çıksınlar. Düzce Belediyesi mi? Devlet Su İşleri mi? Yoksa Valilik mi? Burada yüzlerce insan selden etkilenerek maddi zarara uğradı. Bu alana bir istinat duvarı yapılması gerektiğini Düzce Belediyesi, Devlet Su İşleri’ne defalarca yazı yazarak bildirmiş olmalarına rağmen burada yaşadığımız ihmal su baskının olmasına neden oldu. Bu işin sorumluları kimlerse hesap vermelerinin istiyor, hepinize saygılar sunuyorum. Tekrardan Küçük Sanayi Sitesi esnafına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” şeklinde konuştu.


Editör: D. Son Haber