Milletvekilleri fındık fiyatının hasattan önce açıklanmasını istedi

DüzceSonHaber

Milletvekilleri fındık fiyatının hasattan önce açıklanmasını istedi
15.07.2023 - 13:59
Kaynak: Haber Merkezi

 

İçlerinde AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk’ün de bulunduğu AK Parti Karadeniz Bölgesi milletvekilleri Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’yı ziyaret ettiler. Milletvekilleri çiftçiyi zora sokmayacak bir fiyat politikası belirlenmesini isteyerek, fiyatların hasat öncesi açıklanmasını istediler.

Düzce’nin ve Karadeniz bölgesinin en önemli geçim kaynağı olan fındık hasadı için geri sayım başladı. Ağustos ayının girmesi ile başlayacak olan fındık sezonu öncesi içlerinde AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk’ün bulunduğu Karadeniz bölgesi milletvekilleri Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’yı ziyaret ettiler.

Ziyaret hakkında bilgiler veren AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, “Fındık üretimi yapılan illerimizin Milletvekilleriyle birlikte Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’yı ziyaret ettik. Çiftçilerimizi üzmeyecek bir fiyat politikası ve hasada başlamadan  fiyat açıklanması konusunda taleplerimizi ilettik. Nazik ev sahipliği için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.