Aktaş’tan sürpriz! Akçakoca Belediye Başkan Adaylığını açıkladı

DüzceSonHaber

Aktaş’tan sürpriz! Akçakoca Belediye Başkan Adaylığını açıkladı
1.09.2023 - 14:21
Kaynak: Haber Merkezi

 

Türkiye Değişim Partisi’nde il başkanı olarak görev yapan ve görevi döneminde Türkiye Değişim Partisinin geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayan Sezgin Aktaş 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde bağımsız olarak Akçakoca Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.

Türkiye Değişim Partisi’nde görev yapan ve milletvekili seçimleri öncesi AK Parti’ye geçiş yapan Sezgin Aktaş, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine kendi gücü ile girmeye hazırlanıyor. Bağımsız olarak Akçakoca Belediye Başkan adayı olduğunu açıklayan Aktaş, Akçakoca’ya yerli ve yabancı turistler için çalışma yürüteceklerini dile getirerek "Turistlerin kente gelişlerini artırmak için yurt içi ve yurt dışında reklam çalışmaları yürütülebilir. Festivaller kentindeyiz ama festivaller sönük geçiyor. Başkan olursam Akçakoca halkı, belediye başkanlarını sık sık halkın içinde görecek. Sorun yaratan, çaresiz kalan değil, çözüm üreten bir belediyecilik anlayışıyla çalışacağız." diye konuştu.

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.