Erdoğan’dan Özcan’a sert gönderme

DüzceSonHaber

Erdoğan’dan Özcan’a sert gönderme
13.09.2023 - 09:38
Kaynak: Haber Merkezi

 

İYİ Parti Düzce Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan, genel seçimlerde seçilmesi için çalıştığı CHP Milletvekili Talih Özcan’a sert gönderme yaptı. Erdoğan ‘Kalıbının adamı olmadığını biliyordum. Boşmuşsun” dedi.

14 Mayıs 2023 Genel seçimlerinde ittifak ortağı olan İYİ Parti ve CHP ortak hareket ederken, aradan geçen 4 ay içinde iki parti arasında gerginlik başladı. Düzce’de İYİ Parti İl Teşkilatı, CHP’nin 1. Sıra adayı Talih Özcan’ın milletvekili seçilmesi için gece gündüz çalışırken, Özcan, seçildikten sonra İYİ Parti’yi adeta görmezden geldi ve seçilmesinin kendisine olan ilgiden kaynaklandığını düşünmeye başladı.

Bu durum İYİ Parti teşkilatını günden güne rahatsız ederken, İYİ Parti Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan sonunda patladı. CHP Milletvekili Talih Özcan’a sert gönderme yapan Erdoğan “Kalıbının adamı olmadığını biliyordum vekilim  gerçi de etnik kökeninin duruşunu sergilersin sanmıştım Düzce’de. Boşmuşsun” dedi. 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.