Düzce’nin talihsizliği işte

DüzceSonHaber

15.09.2023 - 11:23
Güncelleme 16.09.2023 - 21:25
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce’de eğitim, turizm, sanayi konularında yaşanan sıkıntıları bir kenara iten CHP’nin milletvekili Talih Özcan, şarkıyla, türküyle vakit geçiriyor.

Düzce’de 2023-2024 eğitim-öğretim yılı sancılı başladı, turizm konusunda istenen ilerleme bir türlü sağlanamadı, belediyenin hizmetleri konusunda belli sıkıntılar yaşanmaya devam ediyor. Ancak CHP’nin milletvekili Talih Özcan şarkılı, türkülü toplantılarda şarkılar söyleyip zaman geçirmeyi tercih ediyor.

Düzce’nin en büyük talihsizliği olarak tarihe geçen Özcan’ın Düzce ile ilgili ciddi konulara ne zaman değineceği ve iktidar partisi milletvekili gibi davranmaktan ne zaman vazgeçeceği ise merak edilmeye başlandı.

 

Not : Bazı çevrelerin haberimizi maksadı dışına çıkarmaya çalışması sonucu haber maksadını aşmış ve yanlış yerlere çekilerek Milletvekili Talih Özcan'a hakaret algısı yaratılmıştır. CHP Merkez İlçe Başkanı Sinan Doğan'ın Düzce Son Haber İmtiyaz Sahibi Tezcan Solmaz'ı aramasıyla haberin maksadını aşan kısmı değiştirilmiş. Öncelikle CHP Merkez İlçe Başkanı Sinan Doğan'a nazik telefonu için teşekkür eder yeni görevinde başarılar dileriz. 


Editör: D. Son Haber
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz