Faruk Özlü’yü kızdıran görüşme

DüzceSonHaber

Faruk Özlü’yü kızdıran görüşme
20.09.2023 - 16:39
Haber Merkezi
2

 

İl Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin, eski siyasetçilerden Şevki Yılmaz’la görüştü. Görüşmeyi öğrenen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ise küplere bindi.

Düzce İl Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin eski siyasetçilerden olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen Şevki Yılmaz ile görüştü. İddiaya göre Selim Metin, Düzce Belediye Başkan adaylığı konusunda görüştüğü Yılmaz’dan kendisine destek olmasını istedi.

Ankara siyasetinde ve bürokrasisinde de etkili olan ve tanıdıkları sayesinde görüşmenin gerçekleştiğini öğrenen Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’de görüşmeye oldukça kızdı.

Yine iddialar arasında yer alan söylentilere göre Selim Metin’de, Başkan Faruk Özlü’nün görüşmeyi öğrendiğini duyunca görüşmeyi Cumayeri Belediye Başkan adaylığı için yaptığı yönünde açıklamalarda bulundu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli
  Düzceli
  20.09.2023 19:15

  Özlü çok kincisin gibi, sanki bulunmaz hint kumaşımı sanıyorsun Keleşin saçının teli olamazsın.

 • Düzceli
  Düzceli
  20.09.2023 19:13

  Özlü yaran varki gocunuyorsun.Sanamı soracaklar kimin kiminle görüşeceğini.Başkanlık makamını bırak Gölbaşına evine dön.Düzceyi yerk edeceğin belli.