Güloğlu belediyede çalışanları işten çıkaracak iddiası

Düzce Son Haber

Güloğlu belediyede çalışanları işten çıkaracak iddiası
28.02.2024 - 16:53
Güncelleme 28.02.2024 - 16:58
Kaynak: Haber Merkezi

 

YRP’den Düzce Belediye Başkan Adayı gösterilen türkücü Davut Güloğlu’nun, göreve geldiği takdirde Düzce Belediyesi’nde çalışan işçileri işten çıkararak kendine yakın isimleri belediyeye alacağı, seçim gezilerinde bir çok temizlik işçisi ve diğer belediye çalışanlarına tehditkar sözler sarf ettiği iddia edildi.

YRP Düzce Belediye Başkan Adayı türkücü Davut Güloğlu, Düzce’ye hizmet için değil kadrolaşmak için geliyor iddiaları artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde seçim çalışması sırasında kendi halinde temizlik yapan ve evlerine ekmek götürmek için Düzcelilerin çöplerini toplayan temizlik görevlileri ile yine sokaklarda dolaşan zabıta ekiplerini gören Davut Güloğlu’nun kendisini fark etmeyen belediye çalışanlarını tehdit ettiği iddia edildi.

‘BEN SEÇİLİRSEM GÖRECEKSİNİZ’

Güloğlu’nun temizlik işçileri ve zabıtalara ‘Ben seçilirsem beni fark etmemek ne demek göreceksiniz? Hepinizin işine son vereceğim’ dediği ileri sürüldü.

‘BELEDİYEDEKİ İŞÇİLERİ GÖZDEN ÇIKARDI’

Yine iddialar arasında Güloğlu’nun belediyede çalışan temizlik ve diğer işçileri gözden çıkardığı seçilmesi durumunda ise kendi kadrosunu kurmak için işçilerin büyük bir bölümünün işine son vereceği yönünde konuşmaları olduğu iddia edildi.


Editör: D. Son Haber