Milletvekili Öztürk’ten, Osman Kılıç’a tam destek

Düzce Son Haber

Milletvekili Öztürk’ten, Osman Kılıç’a tam destek
8.03.2024 - 17:16
Kaynak: Haber Merkezi

 

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, 31 Mart Yerel seçimleri kapsamında ilçe, ilçe, belde belde gezilerine devam ediyor. Son olarak Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ı ziyaret eden ve beldede vatandaşlarla görüşen Öztürk, belde halkının Kılıç’ın çalışmalarından memnun olduğunu söyledi.

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte 31 Mart yerel seçimleri öncesi AK Partili adaylara desteğini sürdürüyor. İlçeleri ve beldeleri gezen Öztürk, son olarak Beyköy Beldesi’ne gitti ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Kılıç ile seçim gezilerine katıldı.

Beyköylü vatandaşların Osman Kılıç’tan memnun olduğunu söyleyen Öztürk, “Gencimizden yaşlımıza, kadınlarımızdan, çocuklarımıza tüm vatandaşlarımız Beyköy’den ve Başkan adayımız Osman Kılıç’tan razı. Allah’ın izniyle vatandaşımıza hizmeti kaldığı yerden sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.