Keleş paniklemeye başladı! CHP’nin de gerisinde kalıyor

Düzce Son Haber

Keleş paniklemeye başladı! CHP’nin de gerisinde kalıyor
26.03.2024 - 16:34
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkan adayları içinde bulunan ve Düzce’de 8 buçuk yıl hizmet etmesine rağmen Düzcelinin faydasına olan bir esere imza atamayan Mehmet Keleş, seçimlerde son viraja girildiğinde paniklemeye başladı. CHP Milletvekili Talih Özcan ve yanında gezdirdiği Rıdvan Bilgin hamlesi de tutmayan Keleş, son yapılan araştırmalarda CHP’nin de gerisinde kaldı.

Düzce’de 31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala tüm adaylar kendilerinden emin bir şekilde seçimlerin son virajına girerken, bir dönem AK Parti’de belediye başkanlığı yapan ardından partisinden kovularak MHP’den milletvekili adayı olmayı deneyen ancak onu da başaramayan ve son olarak İP’ten Belediye Başkan Adayı olan Keleş paniklemeye başladı.

Sık sık kendisinin belediye başkanı olacağını ve kendisi ile birlikte büyük oy potansiyeline sahip Düzcelileri yanında getireceğini iddia eden Keleş’in son hamlesi CHP’nin ara ki bulasın milletvekili Talih Özcan ile yanında dolaştırdığı Rıdvan Bilgin oldu.

Ancak yıllardır bilinçli oy kullanan CHP seçmeni Keleş’in Özcan ve Bilgin oyununa kanmayarak tercihlerini kendi partilerden olan Op.Dr. Sedat Çelikel’den yana kullanmaya hazırlanıyorlar.

CHP seçmenini milletvekili ve yancısının desteğini alarak etkileyeceğini düşünene ve hesapları tutmayan Keleş’in ayrıca seçim çalışmaları süresince bir çok kişiye belediye meclis üyeliği sözü verdiği ancak sözünü tutmadığı da ileri sürüldü.

Son dönemde sosyal medya üzerinden anketlerle öndeyiz algısı yapmaya çalışan ve görev yaptığı dönemde de panikleyince yaptığı asılsız ve ilgisiz açıklamalarının aynısını yapmaya başlayan Keleş’in CHP’nin arkasında kaldığı öğrenildi.

 


Editör: D. Son Haber