Başkan Özlü Düzce’ye yabancı kalmaya devam ediyor

DüzceSonHaber

Başkan Özlü Düzce’ye yabancı kalmaya devam ediyor
2.07.2021 - 11:26
Güncelleme 2.07.2021 - 11:29
Haber Merkezi
8

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün İzmir aşkı bütün paylaşımlara yansımaya başladı.  1 Temmuz Deniz ve Kabotaj Bayramı nedeniyle mesaj paylaşan Başkan Özlü, kendi yönettiği vilayetin ilçesi olan Akçakoca’dan fotoğraf paylaşmak yerine İzmir’den fotoğraf paylaşınca tepki topladı. Özlü’nün Düzce’ye yabancı kalmaya devam ettiği yorumları yapıldı.

BAŞKAN ÖZLÜ'NÜN YAPTIĞI PAYLAŞIMDA İZMİR FOTOĞRAFI KULLANILMASI TEPKİLERE NEDEN OLDU

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Düzce’ye bir türlü ısınamaması yaptığı paylaşımlara yansıyor. Küçük detaylar olsa da Özlü’nün 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle yaptığı paylaşımda Akçakoca yerine İzmir fotoğrafı kullanması sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Kendi yönettiği vilayetin ilçesi olan Akçakoca’nın fotoğrafını paylaşarak çok sayıda takipçisine bir anlamda da Akçakoca’nın reklamını yapabilme şansı olan Özlü bu fırsatı değerlendirmedi.

Ancak alınan bilgilerde de Özlü’nün sosyal medya hesaplarının Ankara’da bir firma tarafından yönetildiği ve bu sebeple genel paylaşımlar yaptığı iddia edildi.

Bakanlık döneminde tüm Türkiye’ye hitap eden ve yaptığı paylaşımlar göze batmayan Özlü’nün artık Düzce Belediye Başkanlığı makamına adapte olması ve Düzce’yi ön plana çıkarmak için çaba harcaması gerekiyor.

Sosyal medya hesaplarını ise Düzce’ye yabancı şirketlerin yönetmeye devam ederse 1 Temmuz’da İzmir fotoğrafını paylaşan bu şirket, fındık festivalinde de Giresun fotoğrafı paylaşırsa çok şaşılacak bir durum olmaz.


Editör: T. Solmaz