MHP İl Başkanı Caboğlu’dan 6’lı toplantıya 6’lı ganyan paylaşımı

DüzceSonHaber

MHP İl Başkanı Caboğlu’dan 6’lı toplantıya 6’lı ganyan paylaşımı
15.02.2022 - 14:41
Haber Merkezi
2

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, 6 parti liderinin bir araya geldiği toplantıyı 6’lı ganyan paylaşımıyla tiye aldı. Ayrıca masa altından yayılan köklerin üzerine yazılan yazılar ise dikkat çekmedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi lideri Ali Babacan ve Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal ilk kez bir araya geldi.

Toplantının ardında muhalefet liderlerinin bir araya gelmesi Millet İttifakı üyelerinin ise tepkisine neden oldu. Özellikle HDP’nin fotoğraf dışında bırakıldığı toplantısın sadece bir algı operasyonundan ibaret olduğunu, HDP’nin bu partilerin kurduğu ittifaka desteğinin devam ettiği iddia edildi.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun yaptığı paylaşım ise bu iddiaları güçlendirdi.

Başkan Caboğlu yaptığı paylaşımda muhalefet liderlerinin bir araya gelmesini 6’lı ganyan olarak belirlerken at yarışları gibi ya tutarsa imasında bulundu.

Ayrıca paylaşımda bir araya gelen masanın ana tutucusu ağaç gövdesine masa bacakları ise ağaç köklerine benzetilerek 3’e ayrıldı. Ağaç gövdesi HDP, köklerin birinin üzerine Avrupa Konseyi birinin üzerine ABD son ağaç köküne ise Avrupa Birliği yazılarak bu oluşumların Millet İttifakına karşı birlikte hareket ettiği mesajı verildi.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ülkücü
  Ülkücü
  16.02.2022 01:56

  Osman Öcalan'ın mektubunu TRT de okuyanlara laf söylemez Habur rezaleti bı görmezden gelir koskoca ülkücü camiayı ve ihlaslasla şehadete eren 5500 şehidi Fatiha bilmezler diye iftira atanla bir olur bide ülkücülük taşlar vah vah vah

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  15.02.2022 18:31

  Başghanın kafasını kızdırmasın alır yanına adamlarını hepsini kaldırır valla.