Şahin başkandan Özgür Özel’e ‘İtici’ benzetmesi

DüzceSonHaber

Şahin başkandan Özgür Özel’e ‘İtici’ benzetmesi
26.04.2022 - 14:40
Güncelleme 26.04.2022 - 14:41
Haber Merkezi
3

Gezi davası kararları sonrası açıklama yapan CHP milletvekili Özgür Özel’e cevap Kaynaşlı’dan geldi. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin çok sert tepki gösterdi.

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin yaptığı açıklamada “İtici söylemleri ile halkın büyük bir kısmının nefretini kazanan CHP'li ÖZGÜR ÖZEL, Cumhurbaşkanımızı tehdit ediyor.!!! Bu ÖZGÜR, Tesettür ile ilgili paylaşım yaptığımdan dolayı partiden ihracımı yeterli görmemiş, BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN alınmamı istemişti.!!! Kendisine hodri meydan dedim, cesaret edip gelemedi. Bana bak ÖZGÜR, haddini bil. Sen kimsin ki Cumhurbaşkanını tehdit ediyorsun.!!! Bu Cesareti nereden alıyorsun.!?? Cumhurbaşkanı, 84 milyonun Cumhurbaşkanı. Kimse onu tehdit edemez” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Nail ERDİNÇ
  Nail ERDİNÇ
  26.04.2022 19:05

  Başkanım seninleyiz arkandayız

 • Hodri Meydan
  Hodri Meydan
  26.04.2022 17:16

  Helal başkan yanındayız biliyorum ki and olsun diye yemin eden o i... değer vermezsin. bizde diyoruz ki Kur an a yemin olsunki biz Reisi senin gibi çakallarla yedirmeyiz Özel.

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  26.04.2022 15:02

  Kendisi çok mu çekici. Bağımsız vekil adayı olduğunda anıtta 50 kişiye yaptığı mitingde o 50 kişiden dinleyenlerden biri de bendim. O dönem akepe başkanı ve akapeli vekiller için dediklerini ne çabuk unuttu. Her fırsatta dürüstlük ve mertliktwn bahis eden Sn. Şahin o gün salladığı parti ile koalisyon yapan bir partiden nasıl aday oldu acaba. Eskiden söyledikleri hiç aklına gelmedi mi.