Akçakoca Belediyesi’nden Abanoz’a cevap

DüzceSonHaber

Akçakoca Belediyesi’nden Abanoz’a cevap
29.04.2022 - 11:59
Kaynak: Haber Merkezi

Akçakoca Belediyesi tarafından yapılan açıklamada sosyal medya hesaplarından asılsız iddialar ortaya atan CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abazon’a cevap geldi.

Akçakoca Belediyesi’nden yapılan açıklama şu şekilde;

CUMHUR İTTİFAKINI SORGULACAK EN SON KİŞİ Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’un beyanatta dile getirdiği asılsız iddialar nedeniyle konuya ilişkin açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz’un sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklamalar gerçek dışı olup Akçakoca Belediyesi ve Akçakoca’yı küçük düşürmeye yöneliktir.

Abonoz’un, Akçakoca Belediyesi’nin taşınmazlarının satılarak yandaşlar peşkeş çekildiği, Akçakoca Merkez Camisi’nin borca takas edildiği,  rayiç bedel üzerinden değil yandaşın istediği bedel üzerinden hesaplayarak kamu zararı yaratıldığı, belediyeye gelen her iş adamından bağış adı altında para alındığı ve belediye çalışanlarına MOBİNG uygulandığı gibi yaptığı benzer açıklamalar kurumumuza saldırı niteliği taşımakta olup, kendisine yakışır şekilde hayal ürünü ve iftiradan ibarettir. Abanoz , kurumumuzun toplum önünde imajını zedeleme yönünde mesnetsiz iddiaları ispatlamakta yükümlüdür.

Memleket yansa umrunda olmayan  CHP İlçe başkanı Abonoz’un,  yaptığı aslı astarı olmayan açıklamaları ile gündemde kalma çabası içine olduğu aşikarken, Cumhur İttifakını sorgulayamaya kalkacak olan en son kişidir.”


Editör: D. Son Haber