Gazeteci Kızılırmak’tan CHP’ye çok sert sözler

DüzceSonHaber

Gazeteci Kızılırmak’tan CHP’ye çok sert sözler
19.06.2022 - 21:03
Haber Merkezi
2

 

Düzce’de uzun yıllardır değişik mecralarda gazetecilik yapan Muammer Kızılırmak, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla CHP Düzce İl Başkanı’na ağır bir dille yüklendi.

Kızılırmak paylaşımında “RAKİ BALİK VE MEZE OLARAK DA...

Bay Cemşit esnafı gezmiş "iktidara geldiğimizde esnafın sorunlarını çözeceğiz " demiş...

Nasıl ? Genel başkanının "namus sözü hiç kimseyi işten çıkarmayacağız" deyip de binlerce isçiyi sokağa atması gibi mi çözeceksiniz?

Valla siz Allah göstermesin iktidara filan gelseniz esnafı satar. Parasını ortaklarınızla beraber  balık lokantasında  rakı sofrasında meze diye yersiniz...” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Nerde gastecilk yapmis kim bilmiyoz
  Nerde gastecilk yapmis kim bilmiyoz
  20.06.2022 00:56

  Soytarilari dinleseydik senin agababani adam yerine koyardik, gidiyo, giderken de ucu sana da dokuncak galiba patinaj yapiyon oldugun yerde ikile toz kaldirma.

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  19.06.2022 21:25

  Sn. Kızılırmak şu noktayı es geçiyor. Sağ olsun akape esnafın satılacak hali mi kalmış, esnaf bitmiş. He sattı diyelim rakı balık olmaz bu saatten sonra olsa olsa şarap olur diyeceğim de o da pahallı. Öyle bir yazmışsın ki esnaf uçuyor., çok rahat sırtında vergi yükü, nakliye yükü, sigorta yükü yok gibi. Sana son bir soru RAKI kaç para haberin var mı?