Birol Şahin kendisine oy vermeyen belediye çalışanlarını işten çıkardığı iddiası

Düzce Son Haber

Birol Şahin kendisine oy vermeyen belediye çalışanlarını işten çıkardığı iddiası
2.04.2024 - 12:46
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Kaynaşlı Belediye Başkanı olarak görev yaparken 31 Mart yerel seçimlerinde hezimete uğrayan Birol Şahin, seçimde aldığı yenilginin faturasını belediye çalışanlarına kesti.

Kaynaşlı’da seçimleri kaybeden ve seçimlere kazanan Kaynaşlı Belediye Başkanı Eftal Altundal’dan yüzde 50 oranında fark yiyerek üçüncü olan Birol Şahin yenilginin faturasını belediye çalışanlarına kesti. Seçimler sonrası düşük oy alan ve Kaynaşlı’da karşılığı olmayan Şahin, kendisine oy vermeyen 9 belediye çalışanını tespit ederek işlerine son verdi.

Yenilgi sonrası çektiği video ile Kaynaşlı halkına ahlak dersi veren Şahin’in Ramazan Ayı’nda belediye çalışanları işsiz bırakması ise tepkilere neden oldu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ilknur
    Ilknur
    2.04.2024 13:43

    Bir tane normal davranışı olmadı ki hele de voleybol takım oyuncuları için söyledikleri hala dün gibi kulağımda. Tiksiniyor insan haliyle...