Metehan Yalçın iddialı geliyor

DüzceSonHaber

Metehan Yalçın iddialı geliyor
12.11.2023 - 16:45
Kaynak: Haber Merkezi

 

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi Beyciler Mahallesi Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Metehan Yalçın, vaatleri ile seçimlere iddialı hazırlanıyor.

Tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de 31 Mart yerel seçimleri öncesi belediye başkanı, meclis üyeleri aday adayları ile muhtar adayları yavaş yavaş aday oldukların açıklamaya başladılar.

Seçimler öncesi genç muhtar adayı Metehan Yalçın, adaylığını açıklayan ilk isim olarak ön plana çıktı. Beyciler Mahallesi için vaatler veren ve iddialı olan Yalçın, mahalle halkından destek isteyerek özellikle şeffaf ve birlikte yönetim anlayışı ile çalışacaklarının sözünü verdi.

Öncelikli olarak mahallesi için yapacaklarını sıralayan Yalçın “Sokaklara parklar ve spor alanları, sokak hayvanları için beslenme köşeleri, her sokağa geri dönüşüm kutusu ve mahalle buluşmaları, kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenleyeceğiz. Beyciler mahallesini parmakla gösterilen bir mahalle haline getireceğiz” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.