Tüm algılar tüm manipülasyonlar yetmedi! Güloğlu seçime 2 gün kala havlu attı

Düzce Son Haber

Tüm algılar tüm manipülasyonlar yetmedi! Güloğlu seçime 2 gün kala havlu attı
Tüm algılar tüm manipülasyonlar yetmedi! Güloğlu seçime 2 gün kala havlu attı Tüm algılar tüm manipülasyonlar yetmedi! Güloğlu seçime 2 gün kala havlu attı
29.03.2024 - 21:12
Kaynak: Haber Merkezi

 

Türkücü Aday Davut Güloğlu’nu sevenler adı altında yürüyüş düzenlendi. YRP tarafından düzenlenen yürüyüşte beklenen kalabalık olmadığı gibi bugüne kadar yapılan manipülasyon ve algı operasyonlarının da Düzce halkı üzerinde bir etkisi olmadığı gözlendi.

Düzce’ye geldiği günden bu yana siyasette nefret dili kullanan, kavgacı siyaseti ile tepkileri üzerine çeken buna rağmen Düzceli vatandaşları kandıracağına inanarak anketler ve söylemlerle algı ve manipülasyon yapan Türkücü Aday Davut Güllüoğlu miting düzenlemek istedi.

MİTİNG KALABALIK OLMAYINCA SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ DEDİLER

Güllüoğlu’nun algı ve manipülasyon çalışmaları balon gibi elinde patlarken, miting olarak başlayan yürüyüş ise istenilen kalabalığa ulaşmayınca sevgi yürüyüşü diye yine halkı kandırmaya yönelik söylemlerle lanse edilmeye çalışıldı.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.