Düzce 18 Temmuz stadyumu taşınmaya başlıyor

DüzceSonHaber

Düzce 18 Temmuz stadyumu taşınmaya başlıyor
1.11.2022 - 15:30
Haber Merkezi

 

Düzce’de uzun yıllardır hizmet veren 18 Temmuz Stadyumu’nun yıkılması için çalışmalar başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Düzce Belediyesi’ne devir edilen stadyumun ilk olarak açık tribünü sökülerek Şıralık Mahallesi’nde yedek stada taşınacak. Millet Bahçesi 2.etap çalışmaları kapsamında stat tamamen ortadan kaldırılacak.

Düzce’de uzun süredir hizmet veren 18 Temmuz Stadyumunun yıkılması için geri sayım başladı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün adeta yıkmak için gün saydığı stadyumun ilk olarak açık tribün kısmı sökülerek Şıralık Mahallesi’ndeki yedek stada taşınacak.

Ardından millet bahçesi projesinin ikinci etabı çalışmaları kapsamında stat tamamen ortadan kalkacak. Bu süreçten sonra Düzcespor maçlarının Şıralık yedek statta oynaması gündeme gelecek. Ancak Türkiye Futbol Federasyonu ikinci ligde mücadele eden Düzcespor’un Şıralık mahallesinde bulunan statta müsabaka yapmasına izin vermezse, Düzcespor diğer illerdeki statlarda müsabakalara çıkacak.

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.