Milli basketçilerden Özer’e imzalı milli forma

DüzceSonHaber

Milli basketçilerden Özer’e imzalı milli forma
10.11.2022 - 11:28
Haber Merkezi

 

Düzce’de spora ve sporculara destek veren Volkan Özer’e Milli Takım Basketçileri, milli takım oyuncularının imzaladığı formayı hediye ettiler.

Delta Alfa Çorap Fabrikası Genel Müdürü Volkan Özer, Kadın Milli Basketbol takımında forma giyen Melike Nur Gürbüz ve Senanur Demir’e destek verdi. Sporun ve sporcunun yanında olan Özer’e hediye gecikmedi. Milli basketçilerimiz Delta Alfa Çorap Fabrikası Genel Müdürü Volkan Özer ve İnsan Kaynakları Müdürü Esra Ölmez Öztürk’ü ziyaret ettiler.

Milli oyuncular Melike Nur Gürbüz ve Senanur Demir ilk milli takımda çıktıkları maçta giydikleri milli takım oyuncularının imzaladığı formayı Volkan Özer’e hediye ettiler.

 Volkan Özer, forma için teşekkür ederek “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin başarısı bizleri gururlandırıyor. Bizlerde sizin başarınızda bir nebze olsun katkımız oluyorsa ne mutlu bize. Delta Alfa Çorap ailesi olarak hepinize başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.