Düzce’nin kızları havalı tabanca atışlarında Türkiye şampiyonu oldu

DüzceSonHaber

Düzce’nin kızları havalı tabanca atışlarında Türkiye şampiyonu oldu
3.02.2023 - 09:25
Haber Merkezi

 

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Kadınlar Havalı Tabanca atışlarında Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü sporcuları Yıldız B kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldular.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Havalı Silahlar Federasyon Kupası kapsamında 24-30 tarihleri arasında Mersin’in, Erdemli İlçesi’nde düzenlenen Kadınlar Havalı Tabanca atışları yarışmasında Düzce Gençlik Hizmetleri Spor kulübü sporcuları Ecrin Bahar, Hüma Bahar ve Zeynep Özcan takım halinde 12 yaş Yıldız B kategorisinde Türkiye şampiyonu oldular.

Kupalarını alan Düzceli sporcular, büyük mutluluk yaşarken Antrenör Davut Şar, “Düzceli kızlarımız uzun çalışmalarının karşılığını Türkiye şampiyonu olarak aldılar. Hepimizi gururlandırdılar. Bu aşamada daha çok başarı elde etmek için çalışmalarımız devam edecek. Şampiyonluk sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile Atıcılık ve Avcılık İl Temsilcisi Ali Süler’e teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca, Atıcılık ve Avcılık Federasyon Başkanı Prof.Dr. Gürsel Çolakoğlu, Düzceli sporcularla yakından ilgilendi. Düzce’nin özellikle silah alanındaki başarısını bildiklerini söyleyen Çolakoğlu, Türkiye şampiyonu kızlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.


Editör: D. Son Haber