Kırmızı Şimşekler camiayı iftarda bir araya getirdi

DüzceSonHaber

Kırmızı Şimşekler camiayı iftarda bir araya getirdi
20.04.2023 - 11:10
Güncelleme 20.04.2023 - 11:17
Haber Merkezi

 

Kırmızı Şimşekler taraftar grubunun düzenlemiş olduğu iftar programı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Kırmızı Şimşekler taraftar grubunun düzenlemiş olduğu iftar programı yoğun katılım ile gerçekleşti. Kırmızı Lacivert renklere gönül vermiş Taraftarlar, eski Düzcespor futbolcuları ve Türkiye Şampiyonasından 2. Olarak dönen U-19 futbolcuları bu iftarda bir araya geldi. Programın yapıldığı restarauntu tıka basa dolduran Düzcespor camiası birlik ve beraberlik mesajı verdi.Düzcespor Kırmızı Şimşekler taraftar grubunun düzenlemiş olduğu iftar programına AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Düzcespor’da forma giymiş eski futbolcular, Türkiye Şampiyonasında 2. Olan gururumuz U-19 futbolcuları ve teknik heyeti, Düzcespor Kırmızı Şimşekler taraftar grubu yöneticileri ve taraftarlar katıldı.

İftar programı sonrası Oxijen TV mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Kırmızı Şimşekler taraftar grubu lideri Emir Kirazoğlu “ Geleneksel hale gelen Kırmızı Şimşekler Taraftar grubu iftar programımızın bu sene 7.’sini düzenledik. Sağolsun arkadaşlarımız, eski futbolcularımız, genç kardeşlerimiz yoğun katılım sağladı. Düzcespor birlik ve beraberliğin takımı biz büyük bir camiayız. Bu büyük camianın Bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bugün burada çok kıymetli abilerimiz, büyüklerimizi kardeşlerimizi ağırladık. Bu birlikteliğin üstesinden gelemeyeceği sorun yok. Biz Kırmızı Şimşekler olarak Koca Çınarımızın iyi ve kötü gününde dimdik yanındayız.” açıklamalarında bulundu.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.