Düzcespor’da yönetim kararını verdi ! İSTİFA ETTİLER

DüzceSonHaber

Düzcespor’da yönetim kararını verdi ! İSTİFA ETTİLER
24.06.2023 - 16:32
Güncelleme 24.06.2023 - 16:34
Haber Merkezi

 

TFF’de başarıdan başarıya koşan ve 2. Lige çıkma başarısı gösteren Düzcespor Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu ile yönetim kurulu üyeleri istifa kararı aldı.

Düzce’de 1999 yılında yaşanan depremlerin ardından bir türlü başarı elde edemeyen Düzcespor’u geçtiğimiz yıl şampiyon yaparak 3. Ligden 2. Lige çıkaran Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetimi, yeni sezonda görev almayacaklarını beyan ederek istifa ettiler. Takımın söz verilen gerekli maddi desteği alamaması ve 3 sezondur finans yükünün neredeyse tamamının yönetimce karşılanması nedeniyle yorulduklarını dile getiren yöneticiler istifalarını açıkladılar.

Geçtiğimiz yıl sezonu 30 milyon TL bütçe ile kapatan Düzcespor için 2023-2024 sezonunda bütçe 60 milyon TL olarak belirlendi. Yeni sezon bütçesinin yarısına yakınını yönetim kendi çabalarıyla oluştururken, yaklaşık 30 milyonluk açığı kapatamadı. Kalıcı geliri olmayan Düzcespor’da yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle, Gökhan Kapoğlu ve yönetimi bugün gerçekleştirdikleri toplantıda aldıkları karar doğrultusunda istifa ettiler.

Yönetimin istifasının ardından nasıl bir süreç izleneceği, takıma kimin sahip çıkacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.