Kırmızı şimşeklerden Kapoğlu’na duygusal çağrı

DüzceSonHaber

Kırmızı şimşeklerden Kapoğlu’na duygusal çağrı
25.06.2023 - 11:03
Güncelleme 25.06.2023 - 11:30
Haber Merkezi
1

 

Kırmızı Şimşekler taraftar gurubu lideri Emir Kiraz, sosyal medya hesabından duygusal açıklama bir açıklama yaptı. Kiraz ‘Bu gidişin olmadı’ diyerek, Kapoğlu’nun geri dönmesini istedi.

Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ve yönetiminin istifa açıklaması şehirde şok etkisi oluştururken, takımın ne olacağı merak edilmeye başladı.

Kapoğlu ve yönetiminden başka yönetimlerin Düzcespor’da başarı yakalamayacağını düşünen taraftarlar ise duygusal açıklamalar yaparak Kapoğlu ve yönetimine geri dön çağrıları yapmaya başladı.

Düzcespor taraftar grubu olan Kırmızı Şişmekler lideri Emir Kiraz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bu gidişin olmadı abim, başkanım. Biz seninle yıllar sonra 22 sene sonra 2. lig gördük. Taraftarı hiç bir zaman yolda, deplasmanda ne aç bıraktın nede susuz. Sen Düzcespor’a bakarken, bizim küllenen aşkımızı yeniden ateşledin. Sen bizim Başkanımızdan çok abimiz oldun. Her sıkıntımızda sen vardın. Biz ne yapalım şimdi? Bizde deli gibi seviyoruz Düzcesporu. Bizleri yuvasız kuşlar gibi bıraktın. Sen Düzce’nin evladına her zaman sahip çıktın. Bizler seni  her zaman seven kardeşleriniz. Kemik tayfa olarak bu çıkılan yola devam etmeni istiyoruz. Sen diyordun UEFA görene kadar devam diye. Büyük Başkanım abim senle biz varız. Sensiz bu takım olmaz” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Karaca Taraftar
    Karaca Taraftar
    25.06.2023 16:54

    Başkanlık ve yönetim için koltuk kapmaca oynayanlar boy boy foto verenlerin elleri cebine gitmiyor. Parayı biz verelim tribüne şowu siz yapın. Bu yönetim kendini sorgulamalı. Duygu sömürerek biryere varamazsınız.