Başkan Özlü’den futbolculara ‘Arkanızdayım’ sözü

DüzceSonHaber

Başkan Özlü’den futbolculara ‘Arkanızdayım’ sözü
2.09.2023 - 12:42
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şıralık bölgesinde yapımı tamamlanan ve bu hafta sonu Düzce Cam Düzcespor’un ilk maçına ev sahipliği yapacak olan Şehir Stadyumunda bir araya geldiği futbolculara destek mesajı verdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şıralık Spor Kampusunu ziyaret etti. Düzce Cam Düzcespor’un maçlarına ev sahipliği yapacak olan şehir stadyumunda incelemelerde bulunan Başkan Özlü, antrenman yapan futbolcularla buluştu.

Beraberinde Düzcespor Kayyum Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici ve Belediye Başkan Yardımcısı Barış Bayrak ile birlikte ilk olarak Düzce Cam Düzcesporun yeni sezonda maçlarını oynayacağı yeni stadyumda incelemelerde bulunan Başkan Özlü, soyunma odalarından hakem odalarına, hizmet verecek büfe alanlarından WC’lere, tribünlerden yönetim odalarına kadar tüm alanları detaylı şekilde inceleyerek, son durum hakkında bilgi aldı.

Ardından yeni stadyumda antrenman yapan futbolcularla bir araya gelen Başkan Özlü, içinde bulundukları güney spor kampusu başta olmak üzere içerisinde Düzcespor’un ana stadyumunun da bulunacağı şekilde Düzce’ye kazandırılacak olan güney spor kampusu hakkında kısa bilgilendirme de bulundu.

“Ana stat yapılıncaya kadar maçlarımızı burada oynayacağız” diyerek futbolculara seslenmeyi sürdüren Başkan Dr. Faruk Özlü,  “Bu stat TFF tarafından da onaylandı. 1.lig takımları da burada maç yapabilecek şekilde onaylandı. Düzce’mize hayırlı olsun. Sizlerden performans, sizlerden başarı bekliyoruz. Görevde olduğum süre içerisinde hep arkanızda olacağım. Size karşı Muzaffer Bey hangi taahhütlerde bulunduysa bunlar benim taahhütlerimdir. Sizden bir tek ricam var yenilmeyin. Çünkü ben yenilmeyi hiç sevmem” şeklinde konuştu.

Başkan Özlü ve beraberindeki heyet daha sonra futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.