Düzcespor taraftarları vali ve yöneticilere seslendi

DüzceSonHaber

30.09.2021 - 14:28
Haber Merkezi

Düzce'nin ve bölgenin güçlü sesi Oksijen TV Düzcesporlu taraftarlara mikrofon uzattı. Taraftarlar özellikle mülki amirler başta olmak üzere tüm idarecileri aralarında görmek istiyor. 

Düzcespor, Düzce'nin tanıtımı konusunda en önemli silahlardan birisi olarak kamuoyu tarafıdnan takdir toplarken, özellikle Düzce'nin valisi ve yanında bulunan yöneticiler ısrarla maçlara gitmiyorlar. Ayrıca MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz dışında da maçlara giden siyasi görünmüyor. 
YALNIZ ÜMİT YILMAZ'LA OLMAZ

Düzceliler ve Düzcespor taraftarları tribünlerde tüm yöneticileri bir arada görmek istiyor. Özellikle Düzce'nin valisi, emniyet müdürü, jandarma komutanı başta olmak üzere oy verdikleri milletvekili ve siyasileri de aralarında görmek isteyen tarafatarlar, birlik ve beraberliğin sağlanması durumunda Düzcespor'un başarından başarıya koşacağına inanıyor. 

OKSİJEN TV TARAFTARA MİKROFON UZATTI 

MHP Milletvekili Ümit Yılmaz’ı zaman zaman tribünlerde gördüklerini ve çok mutlu olduklarını belirten taraftarlar, “Ümit vekil Düzcespor’un maçları zaman zaman geliyor ve destek veriyor. Biz bir milletvekilini orada görünce çok mutlu oluyoruz ancak Fahri Çakır’ı daha hiç Düzcespor maçlarında göremedik” diyerek, Çakır’ı da maçlara davet ettiler.

Düzeç Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Ayşe Keşir’in zaman zaman maçlara geldiklerini vurgulayan taraftarlar, “Ayşe vekilimiz ve Belediye Başkanımız zaman zaman maçlara geliyorlar ancak bizler onları tribünlerde daha sık görmek istiyoruz. Tabiki tüm mesailerini burada harcayamazlar ama   Düzce için Düzcespor çok önemli” dediler.

Vali başka olmak üzere, Belediye Başkanı ve vekillerin maçlara gelmesinin  tüm Düzce’yi aslında bir araya getireceğini vurgulayan taraftarlar, “Vali, Belediye Başkanı, Milletvekilleri, Müdürler… Bu isimlerin maçı izlemeye gelmesi demek aslında tüm Düzce’nin bir araya gelmesi demektir. Düzce,  spora aç bir şehir, halkımız da spora aç. Düzcespor şehirde bir sinerji yakaladı.  Taraftarlar,  takım, yönetim olarak Düzcespor’u finallere kadar götürüyoruz, şampiyonluğu oynuyoruz ancak olmuyor. Çünkü tek eksiğimiz siyasi ve kamunun gücü” diyerek protokol üyelerinin maçlara gelerek Düzcespor’u tamamlaması gerektiğini söylediler. 

 Eksik ve sahipsiz hissetmek istemediklerini belirten taraftarlar, “Diğer illere deplasmanlara gidiyoruz, halı sahada maç oynuyor resmen takımlar. Bizim Düzcespor olarak her şeyimiz var. Tek eksiğimiz devlet büyüklerimizin maçlara gelerek bize sahip çıkması. Sayın valimizi, belediye başkanımızı, milletvekillerimizi protokol tribününde görmek istiyoruz.  Onlar gelmeyince eksik ve sahipsiz hissediyoruz. Düzce’de bir tane Düzcespor var. Başka illere gidince tüm protokol tribünlerde yerini alıyor. Düzce’ye geliyoruz, tribünlerimizin eksik kaldığını görüyoruz. Biz birlikte olursak şampiyon olabiliriz. Tüm devlet erkanına ve siyasilere sesleniyoruz, bizi tribünlerde sahipsiz, boynu bükük bırakmayın ” diye sordular. 


Editör: A. Gölge
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz