Özlü tribünlere oynuyor sözde sporun yanındayım mesajı veriyor

DüzceSonHaber

Özlü tribünlere oynuyor sözde sporun yanındayım mesajı veriyor
21.04.2022 - 11:37
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzcespor'a destek vermemesi sebebiyle kamuoyunda kendisine yönelik oluşan tepkiyi bertaraf etmek için amatör spor kulüpleri üzerinden imaj düzeltmeye çalışıyor.

Bilindiği gibi Başkan Özlü, Düzcespor Kulübü'ne destek olmadı ve daha önce yönetime verdiği sözlerini tutmadı..

Düzcespor'a yönelik olumsuz tutumu yüzünden onbinlerce taraftarın eleştirdiği ve tepki gösterdiği Özlü, kendisi aleyhinde kamuoyunda oluşan kötü imajını düzeltebilmek için amatör spor kulüpleriyle dirsek temasına girdi.

Özlü, son günlerde Düzce'deki bazı amatör spor kulübü yöneticileriyle temas kurarak, bu kulüplere nakdi ve ayni yardımda bulunacağını vaadinde bulundu.

Özlü'nün amatör spor kulüplerine yönelik son açıklamaları, "zevahiri kurtarmaya çalışmak" olarak değerlendirildi.

Düzcespor'a destek olmamak için çeşitli bahaneler arkasına sığınan Özlü'nün  yerel amatör kulüplerini ziyaret ederek çeşitli vaadlerde bulunması, "Taraftarlar ve spor camiası Faruk Özlü'yü Düzcespor düşmanı olarak görüyor. Bu imajını düzeltmek, kendisini spor dostu göstermek ve kamuoyunda aklamaya çalışıyor" şeklinde yorumlandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.