Düzce Belediyesi’nden Sabri Kıroğlu açıklaması

DüzceSonHaber

Düzce Belediyesi’nden Sabri Kıroğlu açıklaması
29.04.2022 - 13:59
Haber Merkezi

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, milli karateci Sabri Kıroğlu ile ilgili olarak yaptığı açıklamaya Düzce Belediyesi’nden belgeleri ile cevap geldi.

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklama şu şekilde;

Düzce Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Birol Şahin sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaparak sporcu Sabri Kıroğlu’nu konu alan ve Düzce Belediyesini itham eden bir takım suçlamalarda bulunmuştur.

Sporcu Sabri Kıroğlu ile ilgili Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Resmi Sporcu Bilgi Formu belgesi aşağıda sunulmaktadır. Resmi Belgeden de görüleceği üzere Sporcu Sabri Kıroğlu, 07.01.2022 tarihinden beri Düzce Belediyesi Spor Akademisi sporcusu olarak görev yapmaktadır. Ayrıca,  yaklaşık bir yıldır da Spor Akademimizin antrenörlüğü görevini yürütmektedir. Sporcumuzun Bonservisi de İstanbul Sanat ve Spor Kulübü Derneği’nden alınmıştır.

Düzce İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Bilgi Formu Belgesinin incelenmesinden görüleceği üzere, Sayın Sabri Kıroğlu hiçbir zaman Kaynaşlı Belediyesi Spor Kulübünde görev yapmamıştır.

İslami hassasiyetleri iddiası bulunan bir insanın mübarek Ramazan ayında “siyasi çıkarları için ”“düzeysiz” ve “yalan” söylemlerde bulunması Düzceli kardeşlerimizin takdirine bırakılmaktadır.” 

 

 

 

 

 

 


Editör: D. Son Haber