Faruk Çakmak yine coştu! Takım kayyıma kalana kadar neredeydiniz?

DüzceSonHaber

Faruk Çakmak yine coştu! Takım kayyıma kalana kadar neredeydiniz?
17.10.2023 - 11:31
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı sıfatıyla sık sık açıklama yapmaya başlayan ve gündemde kalmak için elinden geleni yapan Faruk Çakmak, Düzcesporla ilgili açıklama yaparak çözüm önerisi sunduğunu söyledi. Ancak çözüm önerisinden bahsetmeyen Çakmak’ın akıl vermek yerine Düzcespor’u alarak başkan olması istendi.

Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı sıfatıyla son dönemde gündemde kalmak için geziler, piknikler yapan hatta şehitlerin ismini kullanarak Düzce kamuoyuna şirin görünmeye çalışan Faruk Çakmak bu kez Düzcespor çıkışıyla gündeme gelmeye çalıştı.

Bir açıklama yapan Çakmak, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye Düzcespor konusunda çözüm önerileri sunduğunu söyledi ancak çözüm önerilerinin ne olduğundan bahsetmedi.

Kayyum yönetimin sorun olduğunu acilen güçlü bir yönetim gerektiğini dile getiren Çakmak sözde Düzcespor sevgisini kanıtlamaya çalıştı.

Yorumcular ise Faruk Çakmak’ın akıl vermek yerine Düzcespor kongresinde neden aday olmadığını, yönetimin kayyıma kaldığını merak etmeye başladılar.

Diğer yandan Çakmak’ın çok sevdiği Düzcespor’a başkan olmak için en kısa zamanda harekete geçmesi istendi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yönetici
    Yönetici
    17.10.2023 12:33

    Madem bu kadar Düzcespor sevgisi var. neden bunca yılldır Düzcespor'un İstanbulda yaptığı maçlarda deplasman masraflarını karşılamadı.